Servisní služby

Systémy zvyšující komfort řidiče a spolucestujících

Přehled o situaci za vozidlem, orientace řidiče v neznámém městě, navigace v případě omezení nebo dopravní uzavírky - to je úkol pro moderní komfortní výbavu vozu.

Stále častěji jsou prvky komfortní výbavy montovány do vozů už v prvovýrobě, ale stále častěji si je nechávají majitelé, díky cenové dostupnosti, montovat také do starších vozů. Každý řidič chce dostat ze svého vozu maximum pohodlí: např. parkovací asistent (parkpilot), který zaparkuje téměř za Vás je, zvláště ve městě, doplněk k nezaplacení.

Pokud se zajímáte o nejnovější a nejmodernější komunikační a navigační techniku nebo o systémy ozvučení ve vozidle (Car Hi-Fi) ve firmě Stárek – Bosch Car Service Vám odborně proškolení technici nabídnou a předvedou kam směřuje vývoj v této oblasti a „co se právě nosí“. Stárek – Bosch Car Service zaručuje, že budete mít ve svém voze opravdu to nejlepší, co se dá v oboru komfortních systémů získat. Komfortní systémy vybrané a odborně namontované u Stárek – Bosch Car Service znásobí Váš požitek z jízdy.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Car service STÁREK
Olomoucká 53, Brno, 618 00, GPS: 49.1889206N, 16.6421103E, navigovat do servisu
Tel.: +420 548 424 277, E-mail: servis@starek-bosch.cz
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace
Mapa stránek - Sitemap