Systémy zvyšující komfort řidiče a spolucestujících

Přehled o situaci za vozidlem, orientace řidiče v neznámém městě, navigace v případě omezení nebo dopravní uzavírky - to je úkol pro moderní komfortní výbavu vozu.

Stále častěji jsou prvky komfortní výbavy montovány do vozů už v prvovýrobě, ale stále častěji si je nechávají majitelé, díky cenové dostupnosti, montovat také do starších vozů. Každý řidič chce dostat ze svého vozu maximum pohodlí: např. parkovací asistent (parkpilot), který zaparkuje téměř za Vás je, zvláště ve městě, doplněk k nezaplacení.

Pokud se zajímáte o nejnovější a nejmodernější komunikační a navigační techniku nebo o systémy ozvučení ve vozidle (Car Hi-Fi) ve firmě Stárek – Bosch Car Service Vám odborně proškolení technici nabídnou a předvedou kam směřuje vývoj v této oblasti a „co se právě nosí“. Stárek – Bosch Car Service zaručuje, že budete mít ve svém voze opravdu to nejlepší, co se dá v oboru komfortních systémů získat. Komfortní systémy vybrané a odborně namontované u Stárek – Bosch Car Service znásobí Váš požitek z jízdy.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vzkaz
Napište prosím název dnešního dne (ochrana proti spamu)
Souhlasím, aby společnost Autoservis STÁREK jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů
Servisní služby
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace | CMS Emedium Production s.r.o.