Servisní služby

Diagnostika závad vozidel a opravy vstřikování benzínových a naftových motorů

Systémy firmy Bosch pro vstřikování paliva do benzinových a naftových motorů jsou již řadu let využívány v řadě osobních i nákladních automobilů od všech významných světových výrobců vozidel. Důvodem takové obliby výrobků společnosti Bosch je vysoká technická úroveň, neustálý výzkum a vývoj nových výkonnějších systémů a v neposlední řadě i stálé zlepšování vlastností a spolehlivosti těch zařízení, které jsou již uvedeny na trh.

BOSCH FSA 740

Efektivní diagnostika vozidel je rozhodujícím předpokladem vynikajících výsledků práce a tím i konkurenceschopnosti autoopravny. Díky diagnostickým rozhraním a paměti závad řídicích jednotek palubní elektroniky moderních vozidel je totiž možné rychle zjistit příčiny problému. Nová „diagnostika komponentů“ diagnostického systému FSA firmy Bosch pomáhá lokalizovat závady rychle a jednoznačně: měřicí techniku a funkce motortesteru FSA lze nastavit na jednotlivé komponenty, které pak mohou být prověřovány bez demontáže. Novinkou, kterou se může pochlubit jen diagnostické zařízení FSA od Bosche, je generátor signálů, umožňující bezdemontážně prověřit signálové cesty počínaje snímači včetně přívodních kabelů a konektorů až po řídicí jednotky. Podstatně méně často pak dochází k časově náročným a často zbytečným výměnám dílů.

Také ve Vašem autě je s velkou pravděpodobností namontován některý z mnoha typů vstřikovacích jednotek „od Bosche“. A právě pro Vás byly vyvinuty diagnostické jednotky řízené počítačem, které dokáží spolehlivě, přesně a rychle určit jaký servisní zásah nebo úprava nastavení je nutná. A často odhalí poruchové stavy ještě dříve než se závada projeví viditelnou poruchou. Odborně vyškolená obsluha diagnostiky na pracovištích Stárek - Bosch Car Service tak může s předstihem zabránit větším škodám na vozidle a optimalizovat nastavení motoru.

TESTER SUPERVAG

Výpis chybových hlášení s možností vymazání; login; kódování; přizpůsobení; čtení jednotlivé hodnoty; grafy naměřených hodnot (bez ukládání do souboru), diagnostika akčních členů, - ukládání grafu naměřených hodnot do souboru (průběh zkušební jízdy), - přizpůsobení stavu měřiče ujeté vzdálenosti u podporovaných vozů.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Car service STÁREK
Olomoucká 53, Brno, 618 00, GPS: 49.1889206N, 16.6421103E, navigovat do servisu
Tel.: +420 548 424 277, E-mail: servis@starek-bosch.cz
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace
Mapa stránek - Sitemap